GRANDE LUKA MODRIĆ: Madrid i Španjolska u transu! Real je bez njega gotovo nezamisliv

Autor: N.M.

Luka Modrić  nije u sinoćnjoj pobjedi Reala nad Betisom krenuo u prvih 11 Zinedine Zidanea.

Igrao je samo drugo poluvrijeme u Realovoj pobjedi kod Betisa (3:2) u drugom kolu La Lige, ali to je bilo dovoljno da očara novinare i posjetitelje web stranice najčitanijeg španjolskog lista.

Oni su veznjaka koji je na poluvremenu i pri vodstvu Betisa 2:1 zamijenio ozlijeđenog Tonija Kroosa, zajednički ocijenili kao jednog od najboljih igrača u pobjedi Kraljevskog kluba.

‘Hrvat je odmah po ulasku ubrzao i poboljšao Realovu igru. Kada uzme loptu i krene u trk, nemoguće je oduzeti mu je. Povezivao je linije svoje momčadi i očitao lekciju dijeljenja lopti’, obrazložili su u Marci najviše ocjene za Modrića.

Velika je sinoć bila i večer za trenera Zidanea, sinoćnjom pobjedom stigao je do jubilarne brojke.

Francuz je vodio Real u ukupno 147 prvenstvenih utakmica i stigao do 100 pobjeda, 55 kod kuće i 45 u gostima.

Samo je Miguel Munoz slavio u više utakmica La Lige na klupi Reala od velikog Zizuoa (257).