GORICA IZDRŽALA, TRENER SRETAN: ‘Bilo je uzbudljivo gledati’

Gorica je u Osijeku uzela vrijedni bod u 24. kolu hrvatskog prvenstva. Završilo je s 1:1, a nakon kraju susreta u kojem je momčad Nenada Bjelice ostala bez pobjede poslije nepriznatog gola Ante Ercega u posljednjim trenucima, trener gostiju Siniša Oreščanin je pred kamerama TV Arena Sporta opisao jako napetu utakmicu.

‘Bilo je uzbudljivo gledati, utakmica je bila dosta dobra. U prvom poluvremenu trajalo je ispitivanje snage, mi treneri volimo takve taktičke igrice’, rekao je Oreščanin.

‘Dok smo se držali plana i dok smo to mogli išlo je dobro, pripremali smo se za to, ali ponekad stignu situacije kada lopta skače nepredvidljivo i to se događa’, opisao je trener Gorice završnicu u kojoj je Osijek izjednačio, a mogao je i do pobjede.

‘Dok nije došao taj kraj, dok smo imali horizontalnu tranziciju utakmica je išla nama. No, znam da je Osijek od 90. minute do kraja imao dvije dobre šanse, možemo biti zadovoljni i s bodom’, dodao je Oreščanin.

Gorica će u idućem kolu sljedeće subote na domaćem terenu igrati protiv Hajduka, Oreščaninovog bivšeg kluba. Trener momčadi iz Velike Gorice kazao je da tom susretu ne pristupa drugačije nego inače.

‘Utakmica kao i svaka druga’, istaknuo je Oreščanin.