fbpx
Foto: Peter Dovgan/GuliverImage

FRANCUSKA OSTAJE BEZ JEDNOG OD SVOJIH NAJBOLJIH IGRAČA: Bio je prvak svijeta i osvojio sve s Realom, a sada je rekao zbogom

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Malo po malo Francuska se oprašta od svoje zlatne generacije. Nakon ovog Svjetskog prvenstva oprostili su se golmani Hugo Lloris i Steve Mandanda, to će učiniti i francuski stoper Manchester Uniteda Raphael Varane.

Finale protiv Argentine u Kataru, u kojem je osvojio srebro nakon poraza na penale, bio je Varaneov 93. nastup za nacionalnu vrstu. U svojoj karijeri s Real Madridom je osvojio sve, a s reprezentacijom srebro na Europskom prvenstvu te zlato i srebro na SP-ima.

Varane se navodno povlači jer mu je igranje za klub i reprezentaciju postalo fizički i psihički prenaporno, a opraštanje od reprezentacije omogućit će mu da više vremena provodi sa suprugom i njihovih dvoje djece.


Legenda Reala

Svoju karijeru je započeo u redovima Lensa. Za njih je igrao jednu sezonu, a zatim stiže u Real gdje je igrao 10 godina i osvojio sve što se moglo osvojiti.

 

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Raphael Varane (@raphaelvarane)




Za Real je upisao 360 nastupa prije nego što je 2021. stigao u Manchester. U karijeri je pobijedio u 14 od 17 finala u kojima je igrao. Osvojio je 4 Lige prvake.

Autor:Dnevno.hr/ I.L
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.