fbpx
Foto:screenshot

(FOTO) ONA JE ZAPALILA ITALIJU: Zvijezda filmova za odrasle vjerna je samo njima

Autor: Gordan Šojat

Nogometaši Salernitane protekli su vikend ostvarili plasman svog kluba u Serie A nakon duge 23. godine, a slavlje koje je uslijedilo nakon toga u Salernu dugo će se prepričavati. Nažalost prilikom neobuzdanog slavlja jedan navijač Salernitane je poginuo prilikom sudara.

Naime, fotoreporteri su usred navijačkog ludila na ulicama tog talijanskog gradića zapazili bujnu Priscillu Salerno koja je s ponosom isticala boje svog omiljenog kluba.

Priscilla je na svom Instagram profilu povodom promocije Salernitana u prvi rang talijanskog nogometa napisala:

“U dobru i u zlu vaša kuma je uvijek tu, srce granata jako kuca.”




Priscilla je inače glumica u filmovima za odrasle, ali izgleda kako ovoj četrdesetogodišnjakinji srce kuca samo za novog prvoligaša iz Salerna.

Autor:
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.