(VIDEO) FESTIVAL CRVENIH KARTONA U DERBIJU! Olympique pokorio PSG na Parku Prinčeva

Autor: G.I.Š.

Iako su im večeras igrali skoro svi najbolji igrači sem Mbapea, Paris Saint-Germain doživio je novi poraz na svojem Parku Prinčeva.

U najvećem derbiju Francuskog prvenstva Olympique iz Marseilla pobijedio je kao gost PSG s 1:0.

Utakmica je obilovala žutim i crvenim kartonima, pa ju je sudac produljio za 10 minuta.

U samoj završnici utakmice neuvjerljivi sudac Brissard pokazao je čak pet crvenih kartona, tri domaćim, a dva gostujućim igračima. Najveći krivac za tučnjavu na travnjaku bio je napadač PSG-a Neymar koji je nekoliko puta u glavu udarao suparnike, a crveni karton je dobio tek pregledom snimke.

Iako su Parižani bili bolji takmac, Olympique je iskoristio jedinu šansu na utakmici u 31-oj minuti i na asistenciju Payeta, Florian Thauvin zabija za 1:0 i kako će se pokazati pobjedonosni gol na utakmici.

Parižani su očajno krenuli u sezonu nakon gubitka finala Lige prvaka i pitanje je koliko će im trebati da se dignu iz ove situacije, dok Marseille zaostaje samo bod za vodećima.