FERENCVAROŠ POSLAO UPOZORENJE DINAMU! Vatreni zabio u debiju Tomasa na klupi turskog prvoligaša

Autor: Matija Majdak

Mađarski prvak Ferencvaros, protivnik Dinama u 3. kolu kvalifikacija Lige prvaka, u 3. kolu Mađarskog prvenstva slavio je kod kuće s 5:0 protiv Paksa.

Tri je gola za klub iz Budimpešte crnoputi Norvežanin Tokmak Nguen, a dvaput se u strijelce upisao i Bjelokoščanin Franck Boli. Mladi Hrvat Roko Baturina ušao je u igru u 62. minuti.

Ferencvaros vodi na ljestvici sa 7 bodova iz tri dvoboja. Utakmica Farencvaros – Dinamo igra se u srijedu.

Utakmicom Rizespora i Fenerbahčea krenulo je tursko prvenstva, a gosti su slavili s 2:1.

Hrvatski nogometni reprezentativac Dario Melnjak bio je asistent za vodeći gol domaćina u 59. minuti.

Melnjak je u 59. minuti uputio odličan centaršut s lijevog krila jokega je Škoda glavom proslijedio u mrežu. No, do kraja susreta Fenerbahce je preokrenuo rezultat golovima Gonula u 76. i Sose iz kaznenog udarca u 87. minuti.

Melnjak je odigrao čitav susret za Rizespor na čijoj je klupi debitirao bivši Vatreni Stjepan Tomas.

PROCURILI DETALJI SKANDALA KOJI TRESE ENGLESKU: Šokirale se kad su saznale s kim su dogovorile sastanak!