FANTASTIČNI MONACO NASTAVIO POBJEĐIVATI: Niko Kovač će se boriti za naslov prvaka

Autor: H.V.

Francuski Monaco koji vodi Niko Kovač nastavio je fantastičan niz u 27. kolu francuskog prvenstva. Pobijedio je Brest 2:0.

Ova pobjeda nije bila nimalo lagana, Monaco se mučio do 76. minute kada je Stefan Jovetić ipak slomio otpor gostiju. Konačni rezultat postavio je Kevin Volland u 90. minuti i tako riješio pitanje pobjednika.

Kovač je odveo Monaco do devete pobjede u zadnjih 10 utakmica, a već 12 utakmica nije izgubio. Monaco je posljednji put izgubio 16. prosinca prošle godine.

Monaco sada ima 55 bodova, tri manje od vodećeg Lillea i drži četvrto mjesto na tablici. Znajući za tu činjenicu, realno je da će se Niko Kovač boriti za naslov prvaka države.