Drama se nastavlja, pojavile se nove VAR snimke, a o ovome će se baš pričati

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Nema kraja i nema kraja. Domino-efekt, kako drugačije, snimke cure jedna za drugom. Naime, na društvenim mrežama pojavile su se tri nove snimke VAR situacija na utakmicama HNL-a.

Idemo redom. Prva od spomenutih situacija bila je utakmica 7. kola HNL-a između Hajduka i Istre na Poljudu, koju su gosti pobijedili rezultatom 1:0 nakon pogotka Lisice u 11. minuti sudačke nadoknade.

Dakle, sporna situacija koja se pregledavala bio je trenutak iz 91. minute, kada je Zvonimir Šarlija dobio žuti karton nakon što je nogom udario Antu Ercega u glavu. VAR soba i glavni sudac Igor Pajač tada su se složili kako nema govora o crvenom kartonu. Snimku možete pogledati OVDJE.

Idemo na iduću. Sadržaj sljedeće snimke govori o utakmici 21. kola između Osijeka i Hajduka na Opus Areni koja je završila rezultatom 1:1. Sporna situacija u ovom susretu bila je igranje rukom Darka Nejašmića, koja se dogodilo netom prije postignutog gola Osijeka, koji je na kraju poništen. Snimku možete pogledati OVDJE.

Snimke samo cure

Nije to sve s te utakmice. S iste utakmice dolazi i treća objavljena snimka. Ovoga puta pregledavala se situacija kod pogotka Hajduka za 1:0 u 57. minuti, kada je uputno bilo igranje rukom Filipa Krovinovića prije postignutog gola Filipa Uremovića. Snimku možete pogledati OVDJE.

Snimke su postale dostupne na Facebook stranici “Dnevnik nervoznog Hajdukovca od rođenja”, no čini se da to nije sve. Snimke samo dolaze i dolaze, gdje je kraj, teško je reći. Sutra je novi dan.

Podsjećamo, predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-a Bruno Marić podnio je ostavku na dosadašnju dužnost, objavljeno je na službenoj stranici Hrvatskog nogometnog saveza. Dosadašnji predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-a Bruno Marić podnio je ostavku na svoju dužnost te u razgovoru s predsjednikom Hrvatskog nogometnog saveza Marijanom Kustićem iznio osobne razloge zbog kojih je donio takvu odluku. Predsjednik Kustić izrazio je razumijevanje za iznesene razloge te je ostavku prihvatio, a Izvršni odbor usvojio.

Autor:Dnevno.hr/P.V.