DINAMOVAC ZABIO ZA POBJEDU! Bivšem Plavom VAR poništio gol za remi u utakmici u kojoj je asistirao Vatreni

Autor: Matija Majdak

Komnen Andrić ovu sezonu igra na posudbi iz Dinama u ruskom prvoligašu Ufi. Danas je u 17. kolu tamošnjeg prvenstva golom u 70. minuti donio svojoj momčadi pobjedu 1:0 na gostovanju kod Rostova.

Stigao je tako do trećeg gola u šestom nastupu.

Ufa je 14. s 13 bodova, dok je Rostov peti s 29 bodova.

Rizespor kojeg s klupe vodi bivši vatreni Stjepan Tomas je u 11. kolu turskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Karagumruka 2:1.

Ndao u 15. i 25. minuti zabio je za domaćine, dok je za goste pogodio Meriah u 20. minuti i do na asistenciju hrvatskog reprezentativca Darija Melnjaka.

Rizesporu je u 90. minuti poništen gol za 2:2 nakon intervencije VAR-a zbog zaleđa. I to gol koji je zabio bivši dinamovac Emir Dilaver.

Antwerp Ivana Leke izgubio je na gostovanju kod Genka 4:2 u 15. kolu belgijskog prvenstva.

Onuachu (2), Bongonda i Dessers bili su strijelci za domaćine, a Miyoshi i Mbokani za goste.

Genk je vodeći s 31 bodom, dok je Antwerp treći s 25 bodova.

Borna Barišić s klupe je gledao gostujućuju 4:0 pobjedu Rangersa kod Ross Countyja. Roofe, Tavernier, Defoe te autogol Morrisa osigurali su nova tri boda momčadi Stevena Gerrarda.

Rangers je vodeći s 44 boda, 14 više od Celtica, ali imaju čak tri utakmice više.