ČUDESNA VEČER U BARCELONI: Barcin dvojac ispisao povijest! Ovo će ući u nogometne anale

Mladić koji je već lani oduševio u sumornoj sezoni Barcelone Ansu Fati nastavio je pokazivati svoj veliki talent i večeras se na utakmici nove sezone Lige prvaka upisao u povijest Lige prvaka.

U utakmici 1. kola protiv Ferencvaroša postigao je drugi pogodak za vodstvo 2:0 nakon prvih 45 minuta. U 42. minuti dogodila se prekrasna akcija i sjajna završnica. Ansu Fati dodaje do Frenkiea De Jonga, pa bježi obrani Mađara i nakon košarkaškim žargonom rečeno “alley-oopa” Nizozemca mladi Fati pogađa za 2:0 Barcelone.

Tim pogotkom mladi Fati postao je jedini igrač koji je u Ligi Prvaka zabio dva pogotka prije svog 18. rođendana.

A i njegov puno slavniji suigrač Lionel Messi koji se ovih dana našao i na udaru svog trenera da mora igrati i davati više na terenu večeras je još jednom po tko zna koji put također ispisao povijest. Naime pogotkom s bijele točke u 27. minuti zabio je svoj ukupno 69 pogodak u grupnoj fazi Lige prvaka. Naravno pogađate, nitko nije zabio više od njega i Leo je ponovno pokazao koliko je čudesan.