Martyn Haworth/Guliver Image

CHELSEA POMEO MILAN U DINAMOVOJ SKUPINI: Kakva ‘metla’, ovako lagan posao za Kovačića i ekipu nitko nije očekivao…

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Chelsea je slavio 3:0 protiv Milana i tako su Modri na kraju završili na posljednjem mjestu svoje skupine. Londonska momčad bila je uistinu jako raspoložena…

Londonska momčad je stigla do prve pobjede u skupini. Golove su zabili Fofana u 24., Aubameyang u 56. i James u 61.minuti. Chelsea je od početka bio dominantna momčad, no nakon gola Fofane klub iz Londona se pošteno napromašivao, a Milan je svoju jedinu, ali pravu šansu u prvih 45 minuta imao u sudačkoj nadoknadi kad je Rade Krunić iz blizine promašio čisti zicer.

Chelsea se poigravao očajnim gostima, posebno je impresivan bio James, koji je bio stalna prijetnja po gol Milana, a stigao je zabiti i treći pogodak svoje momčadi.

Uzbudljiva skupina

Inače, u ranije odigranoj utakmici ove skupine, Dinamo je u Salzburgu izgubio od domaćina 1:0. Salzburg je slavio 1:0 golom Okafora iz jedanaesterca u 70. minuti.

Nakon trećeg kola totalni je kaos u Dinamovoj skupini. Salzburg je prvi s pet bodova, Milan i Chelsea imaju četiri, a Dinamo je na začelju s tri boda.

Autor:Dnevno.hr/P.V.