BJELICA SE RAZBJESNIO: ‘Zašto cijeli život moram trpjeti takve idiote?’

Osijek je u pretposljednjem kolu hrvatskog prvenstva u Kranjčevićevoj s 2:0 slavio protiv Lokomotive, a utakmica u kojoj je njegova momčad stigla do 22. ovosezonske pobjede u 1. HNL donijela je i jednu svađu u kojoj je u prvom poluvremenu sudjelovao Nenad Bjelica.

Na Osijekovog trenera se u blizini gostujuće klupe očito ružnim riječima obrušio netko iz Lokomotive, što je izazvalo Bjeličinu reakciju.

Kako su zabilježili mikrofoni, trener Osječana zapitao je čovjeka zašto ga vrijeđa. ‘Navijaj za svoje, a mene pusti na miru! Zašto cijeli život moram trpjeti takve idiote?’, poručio je Bjelica verbalnom napadaču iz Lokomotivinih redova.

Samir Toplak zaštitio kolegu

Nakon ove situacije, reagirao je Lokomotivin trener Samir Toplak, poručivši čovjeku koji je vrijeđao Bjelicu da se makne od klupe Osječana.

Gostujući trener je na kraju utakmice ipak mogao biti puno veseliji nego u toj situaciji u prvom poluvremenu. Njegova momčad uzela je tri boda, a golove koji su pali, uključujući prekrasni prvi u izvedbi Mađara Laszla Kleinheislera – pogledajte ovdje.