BIVŠI HAJDUKOVAC ZABIO PRVIJENAC U POLJSKOJ! Olmo asistent u pobjedi Leipziga

Autor: Matija Majdak

Lorenco Šimić dočekao je prvijenac u dresu Zagrebie Lubin u svom trećem nastupu.

Zabio je bivši igrač Hajduka u domaćem 1:1 remiju protiv Cracovije u četvrtom kolu poljskog prvenstva.

Golom glavom u 68. minuti spasio je bod svojoj momčadi nakon što je prethodno za goste u 48. minuti zabio Rivaldinho.

Hrvatski reprezentativac Dario Melnjak odigrao je 90 minuta za Rizespor koji je izgubio u drugom kolu turskog prvenstva 2:0 na gostovanju kod Kasimpase za koju su pogađali Varga i Carius. Kasimpasi je to bila prva pobjeda, dok je Rizespor s dva poraza prikovan za dno prvenstvene ljestvice.

Leipzig je pobjedom 3:1 protiv Mainza krenuo u novu sezonu Bundeslige. Za domaćine su pogađali Forsberg, Poulsen i Haidara, a za goste Mateta.

Bivši dinamovac Dani Olmo za domaćine je igrao do 67. minute, a asistirao je Poulsenu za gol u 21. minuti.