BIVŠI DINAMOV VRATAR JUNAK CHIEVA! Obranio odlučujući penal i ušao u legendu

Autor: G.I.Š.

(HINA) Nogometaši Chieva plasirali su se u polufinale doigravanja za popunu Talijanske lige odigravši nakon produžetka 1:1 (0:0) u Veroni protiv Empolija.

Chievo je prošao dalje zahvaljujući pravilima Serie B koji u slučaju izjednačenog ishoda prednost daju boljeplasiranoj momčadi iz regularnog dijela, a to je bio Chievo.

No, momčad iz Verone prolaz zahvaljuju i bivšem vrataru Dinama Adrianu Šemperu koji je u 88. minuti obranio penal Cicirettiju.

U 56. minuti Srbin Đorđević je promašio penal za Chievo, a u 103. minuti La Mantia iz Empolija je iz kaznenog udara promašio okvir gola.

Garitano (98) je bio strijelac za domaće, a Tutino (110) za goste.

Chievo u polufinalu čeka Spezia, dok Pordenone čeka boljega iz dvoboja Citadella – Frosinone, koji se igra u srijedu.

U Seriju A su se već plasirali Benevento i Crotone.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

FULHAM PONOVNO U PREMIER LIGI! Izborili pobjedu u šokantnoj završnici na Wembleyu

Autor:G.I.Š.