BARCA POTOPILA ŽUTU PODMORNICU! Uvjerljiva pobjeda u prvoj utakmici sezone u La Ligi

Autor: Gordan Šojat

Barcelona je večeras na premijeri sezone pobijedila Villarreal sa 4:0 i nadasve u prvom poluvremenu je pokazala kako će biti jedan od glavnih pretendenata na vrh španjolske lige i ove godine.

Katalonska momčad bila je slobodna u prva dva kola španjolske La Lige, točnije odgađane su utakmice protiv Elchea i Athletica, a večeras je Barca odigrala prvu službenu utakmicu u novoj sezoni.

Barcelona je sve riješila u prvom poluvremenu kada je golovima Fatija u 15. i 19., Messija iz jedanaesterca u 35. i autogola Torresa u 45. minuti zapravo riješila pitanje pobjednika.

Miralem Pjanić započeo je utakmicu na klupi za rezervne igrače, a priliku za debi dobio je tek u drugom poluvremenu i po ulasku Pjanić se nametnuo u srednjem redu Barce.

Drugo poluvrijeme Barcelona je odigrala rutinski bez previše ritma te je tako upisala prvu pobjedu u novoj sezoni.