Bernard Dino Ninkovic

Barakude prekinule apstinenciju, odigrana prva utakmica s gledateljima nakon korone

Autor: Dnevno

Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u dubrovačkom plivalištu Gruž u prijateljskoj utakmici uvjerljivo svladala Crnu Goru s 14:5.

Utakmica će se barem neko vrijeme pamtiti po dva detalja – bio je to prvi susret neke hrvatske reprezentacije i prvi sportski događaj u Hrvatskoj nakon tromjesečne stanke zbog korone.

Na Gružu se okupilo 600-njak gledatelja koji su mogli uživati u uvjerljivom nastupu ‘barakuda’.

Već od starta naši su pokazali tko je glavni u bazenu, prvu četvrtinu dobili su s 4:0, a do poluvremena je na semaforu bilo 7:1. Posebno je raspoložen bio Luka Bukić koji je u tom razdoblju postigao tri pogotka.

U drugom poluvremenu obrana je nešto popustila pa su se Crnogorci uspjeli izbjeći potpunu katastrofu.

Hrvatske strijelce predvodio je Luka Bukić s četiri pogotka, tri je postigao Hrvoje Benić, a na vratima je Marko Bijač prikupio osam obrana.

ARAPOVIĆ ISPRIČAO: Mi za stolom s predsjednikom Tuđmanom a Magic Johnson u čudu: ‘Tko je taj što sjedi?’

OSTAJE LI ZAGREB BEZ REPREZENTACIJE? Pune tribine zagrebačkog stadiona opasne su po navijače

Autor:Dnevno