
‘I TOLJA IMA DEČKA’ Mario Battifiaca zezao kolegu, a onda i Danijelu: ‘Lako sada kada imaš dečka!
Slavna pjevačica Miley Cyrus osvojila je svijet najnovijom pjesmom”Flowers”, za koju su neki nagađali da govori i njenom bivšem suprugu Liamu Hemsworthu.
Miley je naknadno pojasnila da je pjesmu posvetila svojim obožavateljima i postojanoj ljubavi prema sebi, a koliko je pjesma ušla u uši, pokazuje i obrada naše violončelistice Ane Rucner.
Violončelistica je na svom Facebook profilu objavila kratak video isječak u kojemu svira Mileyinu pjesmu, a njeni obožavatelji puni su riječi hvale.
I Ana uz obradu poručuje da one može voljeti sebe bolje od ikoga drugog. “Divno i energično”, “Obožavam”, “Ljubav”, samo su neke od reakcija na njen video.
Mnogi su putem društvenih mreža još uvijek dijele vlastite dojmove na pjesmu. Dodaju da ih ista nadahnjuje o ohrabruje.
“Ovo je napravilo više za moje mentalno zdravlje nego terapija”, “Ne treba mi terapija, samo Miley Cyrus na repeat”, “Terapija? Ne. Miley Cyrus”, “Zahvaljujemo ti se, Miley Cyrus, jer si nam dala himnu koja nas uči da volimo sebe”, samo su neki od milijuna komentara diljem svijeta.
‘I TOLJA IMA DEČKA’ Mario Battifiaca zezao kolegu, a onda i Danijelu: ‘Lako sada kada imaš dečka!
‘MA GDJE JE ONA GLUMILA?’ Borko Perić iznenađen nakon što je saznao da je Ivaniševićeva supruga glumica! ‘To su serije kojih više nema’
‘ODMORI SE, LUDO MOJE. VOLIM TE!’ Od kultnog splitskog redatelja opraštaju se poznati, a javila se i sestra: ‘Borio si se kao najbolji’
‘POTPUNO SAM SLOMLJEN’ Glazbenik proživljava najteže dane u životu: ‘Sin mi je kritično bolestan’