
PREMINULA NAJSTARIJA GLUMICA NA SVIJETU: Mogućnost da zabavlja narod smatrala je svojim najvećim uspjehom
Prevelike grudi su joj postale preteško breme za kralježnicu.
Playboyeva zečica i zvijezda serije ‘Baywatch’ koja je milijunima muškaraca vlažila snove, mitska Pamela Anderson, odlučila je sunčanu Kaliforniju zamijeniti kišovitim Ujedinjenim Kraljevstvom.
Odluka nije došla naprasno, Pamela već godinama razmišlja o preseljenju u priobalnu Englesku gdje joj nasrtljivi paparazzi, kako se nada, više neće zagorčavati život. Isto tako, Pamela prije nego se odseli iz Los Angelesa planira ukloniti silikone iz poprsja koje joj je i donijelo planetarnu popularnost. Silikoni su joj, požalila se prijateljima, postali preteško breme za kralježnicu.
PREMINULA NAJSTARIJA GLUMICA NA SVIJETU: Mogućnost da zabavlja narod smatrala je svojim najvećim uspjehom
‘HVALA VAM ZA LJUBAV I SREĆU!’ Poznati se opraštaju od trenera svih trenera: ‘Legende žive vječno’
‘MOGLA ME ZAFRKNUTI’ Zdenka je bila najveća Ćirina podrška i kad im je bilo najteže: ‘Nismo znali hoćemo li imati za ručak’
‘NEKAD NAM SE STVARNO ČINI DA TROLA LJUDE’ Let 3 o Milanoviću: ‘Picasso je imao plavu fazu, možda je ovo njegova poezija…’