
(FOTO) NIVES IZRONILA IZ BAZENA! Njezin dekolte komentirala je i Ella Dvornik: ‘Ne znam di da gledam’
Nakon što je Hrvatsku proveo do osmine finala, junak ‘vatrenih’ Joško Gvardiol rastopio je brojna srca emotivnim trenutkom kada je je otrčao u zagrljaj majci Sanji, koja ga je bodrila na katarskim tribinama stadiona Ahmad bin Ali.
Zapeo je i za oko brojnim ženama, a na društvenim mrežama su mnoge majke poručile da bi ga rado i za zeta. Oduševljenje novih obožavateljica tim je veće od kada se doznalo da je sasvim sigurno, još uvijek, slobodan kao ptica.
Naime, komentator HRT-a Joško Jeličić prošlog petka je u emisiji Qatara nakon utakmice Srbije i Švicarske komentirao Joška i otkrio da nema djevojku, no to nije bilo sve. Jeličić je otkrio i kakve kod Gvardiola nemaju nikakve šanse.
“Malo me strah što se tiče Gvardiola, s obzirom na to da nema djevojku, a znam pouzdano da sponzoruše stoje u niskom startu, znaju njegovu cijenu na Transfermarktu bolje od Fabrizija Romana, ali kad sam vidio njegovu majku i jednu Knjazovu emisiju kako je to odgojen momak, siguran sam da u tom smjeru neće biti nikakvih izazova. Ponosan sam na Joška Gvardiola”, poručio je Jeličić
Stručni komentator HTV-a Joško Jeličić u emisiji Qatara komentirao je odličnu jučerašnju igru Joška Gvardiola protiv Belgije te rekao kako je iznimno važno da kad je mlad igrač u pitanju, da staneš iza njega i sad se vidi rezultat takvog pristupa.https://t.co/gBZNURsIY8
— HRT Sport (@HRTsport) December 2, 2022
Joško je ranije u HRT-ovoj emisiji ‘Knjaz kod vatrenih’ naglasio da mu na putovanjima najviše nedostaje obitelj, ali i progovorio o tome kakve mu se žene sviđaju.
“Boja kose nije važna, ali volim plave oči. I da bude niža od mene, da barem u nečemu budem glava obitelji!”, pojasnio je tada Joško i među svoju top tri najljepših žena na svijetu uvrstio Angelinu Jolie, Shakiru i Jennifer Lopez koju je stavio na prvo mjesto.
Knjaz ga je potom upitao znači li to da voli starije žene, a Joško mu je bez ustručanja odgovorio: “Malo starije, da, da. Sav sam u tom điru.”
Mnogi su komentirali kako bi nova Gvardiolina odabranica najprije morala proći ‘test majke Sanje’: Možete li zamisliti J.Lo, neku od ranije spomenutih ili sličnih dama, kako s osmjehom na licu stoji na tribinama i gleda kako Gvardiol hita majci u zagrljaj dok mu ona u pozadini plješće? Mora se priznati, bio bi to zanimljiv scenarij!
(FOTO) NIVES IZRONILA IZ BAZENA! Njezin dekolte komentirala je i Ella Dvornik: ‘Ne znam di da gledam’
‘MORAM PRIZNATI, POGRIJEŠIO SAM’ Cigi ponovno o Zsa Zsi: ‘Više me zabrinuo njen poziv na hejtanje mene’
NEOBIČAN OGLAS: Traže se žene i muškarci za snimanje filma za odrasle! Možete biti i NKV radnik
ZAGREB ĆE GORJETI! ‘Magazinska klet’ uvodi tamburaše: ‘I oni stariji od 35 moraju imati mjesto izlaska’