
Kruh od kestena: Kulinarski užitak jeseni
Glazbenik Tonči Huljić u Zagrebu je predstavio svoj novi poduzetnički pothvat, reklamirao je svoje mediteranske rakije i likere Madre Badessa.
Naime, riječ je o sedam vrsta rakija i likera koji nose zanimljive nazive. Tako u Madre Badessa kolekciji možete pronaći Premium gin Capone, Inamorana liker od višnje, Padre pelinkovac, Triska rakiju od kruške viljamovke, Šizika rakiju od šljive, Teta Mare liker od borovnice te Manna liker od zelenog oraha.
Na promociji u La Grmi bile su mnoge poznate osobe iz estradnog i poslovnog svijeta, poput Mije Dimšić, Matije Cveka, Ivana Huljića, Minee, Lorene Bućan, te Ante i Ivice Todorića i Svjetlana Stanića, osnivača Stanić Grupe.
Tonči Huljić o Magazinu: ‘Imam viziju samo za sebe, kolege neka piju vodu iz tog bunara’
Uz njih, posebnu podršku Tončiju pružila je njegova supruga Vjekoslava Huljić, koja se pojavila u bijeloj kombinaciji. Svoju je liniju dodatno istaknula, jedva uočljivim, korzetom.
Sudeći po fotografijama, estradnjaci su se dobro zabavljali, a Rozga i Lorena Bućan bile su odgovorne da im ne zafali ni pjesme.
Više fotografija pogledajte u galeriji.
Podsjetimo, Splićanin je preko 35 godina u sretnom braku s autoricom glazbenih tekstova i spisateljicom Vjekoslavom Huljić s kojom ima kćer Hanu i sina Ivana. Oni su jedan od najuspješnijih parova iz svijeta glazbe, ne samo u Hrvatskoj, već i u regiji, iz čije su ‘radionice’ izašli hitovi bez roka trajanja.
“Prvi put sam je vidio kad sam imao 18 godina (ona je tada imala 16). Tada nije bilo mobilnih telefona, pa sam je tražio godinu i pol. Sjedila je u prvom redu na Splitskom festivalu, a ja sam svirao klavir točno preko puta. Tako je sve počelo. Zabavljali smo se sedam, osam godina prije nego što smo se vjenčali’, ispričao je on jednom prilikom za Informer.
“Poslije svih ovih godina zajedničkog života i dalje imamo o čemu pričati, imamo što zajedno raditi. I ako se oko nečega posvađamo, posvađamo se oko tekstova. Ne filozofiramo oko budalaština tipa – volimo se ili ne. Smiješno mi je to.
Ljubav je prirodna stvar, dogodi se, a o srodnim dušama banalno mi je pričati. Nama je u životu zanimljivo, dinamično. Dosta sam na putu, pa možda i to pomaže opstanku našeg braka”, našalio se Tonči.
Kruh od kestena: Kulinarski užitak jeseni
Marko Grubnić iznenadio Martinu Tomčić: ‘Wow, koje pitanje’
Lejla Filipović prisjetila se skandala koji joj je obilježio život: ‘Ne bih dala na sebe’
Pogledajte kako je izgledao koncert koji je podijelio Hrvate: Aleksandra Prijović ruši rekorde