
Hrvatskom blogeru u hotel došli talibani: ‘Počeo je nešto pričati, izgledalo je vrlo ozbiljno’
Papa Franjo primio je s oduševljenjem vijest o Duhovskom bdjenju kroz molitvu i glazbu koje će se održati na koncertu ‘Progledaj srcem’ 04. lipnja 2022. u glavnom gradu Republike Hrvatske – izvjestio je u subotu, 28. svibnja državni tajnik Njegove Stolice, kardinal Pietro Parolin.
Pismo s pozdravima i riječima Svetog Oca upućenih sudionicima duhovno-glazbenog koncerta ‘Progledaj srcem’ bit će pročitano na samom događaju u subotu, 4.6., uoči početka događaja u 20 sati na Stadionu Maksimir koji se u organizaciji Laudato TV-a treba održati pred 50 tisuća ljudi.
Koncert suvremene duhovne glazbe ‘Progledaj srcem’ šesti je po redu i ove se godine prvi puta održava na otvorenome.
Među 17 izvođača u glavnom programu su imena koja su ostavila značajan trag u hrvatskoj duhovnoj glazbenoj sceni, sudjeluje više od 1.200 ljudi u organizaciji, 200 volontera te gotovo 100 glazbenika na pozornici.
Ususret koncertu, na stadionu je organiziran i duhovno-molitveni pretprogram kao priprema za svetkovinu Duhova u koju sudionici ulaze ovim koncertom slavljenja.
Hrvatskom blogeru u hotel došli talibani: ‘Počeo je nešto pričati, izgledalo je vrlo ozbiljno’
‘DA BAR MENE PRESRETNE’ Žene se pomamile za policajcem Tinom, vozačem ‘Kobre’
UPOZNALA GA KAD JE IMALA 11! Ostavila dečka zbog njegovog tate: ‘Najbolji se*s mog života!’
Ante Cash o povratku Bogu: ‘Nisam se mogao satima smijati istoj utičnici na zidu’