fbpx
Foto: Instagram/ polina_misspo

KAO DJEVOJČICA MAŠTALA O SUNCU, MORU I PALMAMA! Polina tragično preminula u Hrvatskoj: Govorila je da ima dvije domovine, čeznula je za djecom i brakom

Autor: Dnevno.hr/ T. Š.

Ruskinja Polina Golibeva, bivša plesna partnerica Marca Cibocija, kojeg trenutno gledamo kao člana žirija u novoj sezoni showa “Ples sa zvijezdama”, tragično je preminula u nedjelju u prometnoj nesreći na Pelješcu.

Prije tri godine, Polina je u razgovoru za Slobodnu Dalmaciju otkrila kako je kao djevojčica  iz Vorkute u zabačenom dijelu Ruske Federacije, maštala o suncu, moru i palmama. Još od vrtićke dobi je podvrgavana sunčanju ispred UV lampi, u rublju i s malenim štitnicima za oči, a tete u vrtiću bi njoj i ostaloj djeci tijekom sunčanja govorile da zamišljaju sunce, more i palme, koje joj je bilo teško zamisliti. Naime, uživo ih je vidjela tek u  tinejdžerskoj dobi. U konačnici, pravnica i profesionalna plesačica je sunce, pogled na more i palme pronašla u posljednjem domu u Kaštel Sućurcu.

 


Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli ℙ𝕆𝕃𝕀ℕ𝔸 𝔾𝕆𝕃𝕌𝔹𝔼𝕍𝔸 (@polina_misspo)

Govorila je kako ima dvije domovine, jednu u kojoj je obitelj i lijepa prošlost – Rusiju – i drugu, Hrvatsku, zemlju punu sunca kojoj se nakon praznika jedva čekala vratiti.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 




Objavu dijeli ℙ𝕆𝕃𝕀ℕ𝔸 𝔾𝕆𝕃𝕌𝔹𝔼𝕍𝔸 (@polina_misspo)

Polinin otac Valerij Golubev bio je peti u SSSR-u u judu i sambou osamdesetih godina, a Polina je u istom intervju otkrila što je radio njen otac kako bi njoj i braći usadio disciplinu, na čemu mu je bila zahvalna.




“Otac je mene i braću kao djecu tjerao van iz kreveta rano ujutro, nekad bi nas i polijevao vodom; htio je u nas usaditi disciplinu, što je bilo pomalo okrutno”, rekla je i istaknula da je tako ipak naučila na treninge i dril i postala uspješna plesačica i trenerica.

Kad je diplomirala, sa svojom je ljubavi iz studentskih dana, Francuzom, profesorom francuskog jezika, došla prvi put u Hrvatsku. Proveli su tu tri tjedna, a posjetili su Zagreb i Split i ubrzo se rodila ideja da pokušaju ostvariti svoj život u Hrvatskoj.  boravila tu tri tjedna, posjetila Zagreb i Split.

Polina je otkrila kako veza s Francuzom nije opstala, no da joj je jedina neispunjena želja ostala njezina čežnja za djetetom i brakom, što je prepustila sudbini.

Inače, Paolina je za vrijeme dok joj je Marko Ciboci bio plesni partner formalno stekla profesionalni status i dobila državljanstvo Republike Hrvatske.

Autor:Dnevno.hr/ T. Š.
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.