fbpx
Foto: Instagram

IVANA KNOLL PROSLAVILA VELIKI USPJEH U STILU: ‘Hejteri kako ćete sad spavat?’

Autor: Dnevno.hr/ T. Š.

Naša najpoznatija navijačica Ivana Knoll prava je senzacija u Katru, a osim domaćih medija o njoj pišu i brojni strani mediji. Sve to znatno je doprinijelo njenoj popularnosti, svjedoče najnovije brojke.

Naime, Knoll je dosegla nevjerojatnih milijun pratitelja na Instagramu, a taj veliki uspjeh odlučila je proslaviti u stilu.

“Hejteri kako ćete sad spavat?”, napisala je Knoll nakon što je objavila veliku vijest, a kasnije se zahvalila svojim pratiteljima na vjernosti.


Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: Instagram

Uspjeh je odlučila proslaviti u restoranu poznatog turskog chefa Salt Baea, poznatog po načinu na koji soli posebno servirane odreske.

Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: Instagram

Osim što je uživala u mesu, Knoll je pozirala s popularnim chefom Nusretom Gökçeom koji ima 15 luksuznih restorana diljem svijeta. Kod njega vole jesti David Beckham, Leonardo DiCaprio, Connor McGregor i P Diddy, a nedavno je u njegovom restoranu bila i naša pjevačica Lana Jurčević kojoj je posvetio nekoliko trenutaka pažnje, kao i Knoll.

Njegovi restorani poznati su i po paprenim cijenama. Primjerice samo odrezak u londonskom restoranu košta više od 1400 funti, što je oko 12 350 kuna.

Autor:Dnevno.hr/ T. Š.
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.