
‘ŠTO DALJE OD MEDIJA’ Domenica prekinula šutnju te je napokon otkrila s kim je u vezi: ‘Sretna sam i lijepo nam je’
Najzapaženija gošća večeri nije bila Soraja Vučelić koja je popularnost stekla nastupom u prvom regionalnom Big Brotheru, već su pažnju zaplijenile seksi plesačice na podiju kluba Hacienda.
Starlete Big Brothera Brankica Čonda i Soraja Vučelić promovirale su u petak navečer otvorenje noćnog kluba Hacienda u Vodicama. Osim ‘teškog’ posla promocije kluba, koji se sastojao od dočekivanja gostiju na ulazu, Brankica i Soraja dobro su i tulumarile. Međutim, pažnja gomile muških posjetitelja nije bila usmjerena prema njima, već su je zaplijenile polugole plesačice, koje su se, prekrivene samo s nekoliko krpica, savijale u ritmu koji je diktirao klupski DJ.
U našoj fotogaleriji pogledajte kakav tulum je snašao Vodice u petak navečer.
‘ŠTO DALJE OD MEDIJA’ Domenica prekinula šutnju te je napokon otkrila s kim je u vezi: ‘Sretna sam i lijepo nam je’
‘LJUDI VAS UMORE’ Zorica Kondža progovorila o lažnim osmijesima: ‘Ja se jednostavno ustanem i odem’
Napustio ‘Masked singer’ pa snimio autorsku baladu: ‘Odmah sam iskočio iz kreveta’
DANKA DERIFAJ DOBILA VELIKU MEĐUNARODNU NAGRADU: ‘Nasilje rađa nasilje i svatko tko misli da ga se to ne tiče, sjetit će se ove informacije’