
Tajvanski obavještajci: Kina mobilizira propagandu i prljave poteze uoči naših izbora
Jordanska kraljica Rania al-Abdullah optužila je zapadne čelnike za “očigledne dvostruke standarde” jer nisu osudili smrt civila u izraelskom bombardiranju Pojasa Gaze, dok izraelski rat protiv Hamasa prijeti destabilizacijom odnosa između američkih i arapskih čelnika, navodi u srijedu američki CNN za kojeg je kraljica dala ekskluzivni intervju.
U ekskluzivnom intervjuu s dopisnicom CNN-a Christiane Amanpour, jordanska kraljica je izjavila slijedeće:
“Ljudi diljem Bliskog istoka, uključujući Jordan, jednostavno smo šokirani i razočarani odgovorom svijeta na katastrofu koja se razvija. Tijekom proteklih nekoliko tjedana svjedočili smo evidentnim dvostrukim standardima u svijetu. Kada se dogodio 7. listopada (dan Hamasovog terorističkog napada na južni Izrael, op.GN.), svijet je odmah i nedvosmisleno podržao Izrael i njegovo pravo na samoobranu i osudio napad. Ali ono što vidimo u zadnjih nekoliko tjedana… vidimo tišinu u svijetu.”
Kraljica Rania al-Abdullah je naglasila da se “prvi put u modernoj povijesti promatra takva ljudska patnja, a (zapadni) svijet čak i ne
…
Cijeli članak pročitajte na Geopolitika.news: Jordanska kraljica: Dvostruki standardi Zapada šokantni su za arapski svijet!