Foto: Facebook

(FOTO) Rimac objavio emotivne fotografije: ‘Prisjećamo se nedavne predivne vožnje Zagrebom’

Autor:

Iz tvrtke Rimac Automobili odlučili su poslati poruku svojim sugrađanima nakon razornog potresa koji je pogodio Zagreb u nedjeljno jutro.

U svojoj objavi postavili su slike ne tako davne vožnje centrom grada sa svojim modelom C_Two te zahvalili svima koji se bore protiv pandemije i posljedicama potresa.

Foto: Facebook

“Ulice diljem svijeta su prazne, a ljudi su u svojim kućama zabrinuti zbog rastuće pandemije koja je zaustavila svijet. Dok su bili u karanteni jučer ujutro, građani Zagreba imali su brutalno buđenje potresom od 5,3 magnitude. Gradski centar i bolnice pretrpjeli su značajno oštećenje. Seizmička aktivnost nastavila se tijekom dana, a ubrzo smo osjetili drugi potres, ljudi su trebali jedni druge više nego ikada, no rečeno im je da održavaju fizičku distancu.

Foto: Facebook

“Prisjećamo se nedavne predivne vožnje Zagrebom, nadamo se da ćemo uskoro ponovo vidjeti život na ovim ulicama i naš grad obnovljen sa svim njegovim šarmom.

Foto: Facebook

Ostanimo snažni i brinimo jedni za druge. Hvala svima na prvoj crti obrane od pandemije i onima koji obnavljaju naš grad. Čuvajte sebe i druge”, napisali su.

Autor:
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.