(VIDEO) BORBA ZA VRH: Tottenham pobjedom u gostima kod Crystal Palacea ostao u utrci za naslov prvaka

Tottenham je slavio s 1-0 kod Crystal Palacea golom Christiana Eriksena u 78. minuti, pa londonska momčad i dalje je u utrci za prvaka, Chelsea ima samo četiri boda više od Tottenhama

Nisu bili naročito efikasni Englezi u 34. kolu Premier lige, no vrijednu pobjedu ubilježio je Tottenham koji je slavio s 1-0 kod Crystal Palacea golom Christiana Eriksena u 78. minuti, pa londonska momčad i dalje drži korak za vodećim Chelseajem. Tottenham zaostaje samo četiri boda za gradskim suparnikom
Arsenal je u Londonu bio bolji od Leicestera zahvaljujući autogolu Roberta Hutha četiri minute prije kraja. U dvoboju dvije zadnje momčadi Middlesbrough je kod kuće slavio protiv Sunderlanda s 1-0 pogotkom Martena de Roona (9) i produžio nadu u ostanak.