RIJEKA RUŠI TRADICIJE: Nakon deset godina pobjeda u Zaprešiću protiv Intera

Rijeka je povela golom Mišića, Inter je izjednačio pogotkom Filipovića, no isti igrač je kasnije zabio i autogol

Nogometaši Rijeke su na gostovanju u Zaprešiću pobijedilu Inter s 2-1 (1-1), u utakmici u kojoj su gosti zaslužili trijumf. Rijeka je tako prekinula niz koji je trajao skoro 10 godina. Posljednji put Rijeka je slavila u Zaprešiću u srpnju 2007. pobijedivši 1-0. Nakon toga je odigrala 10 utakmica i pritom upisala pet poraza i pet neodlučenih rezultata.
Gosti su poveli u sedmoj minuti sjajnim pogotkom Josipa Mišića sa 25 metara. No, svega dvije minute kasnije Inter je izjednačio, a pogodak nakon ubačaja iz kornera zabio je Jakov Filipović. Isti je igrač u 48. minuti postao tragičar nakon što je jednu loptu Maria Gavranovića ugurao u vlastitu mrežu.