Damir Senèar

IMAMO NOVO ZLATO! Nedodirljiva Sandra Paović u finalu porazila Njemicu i donijela Hrvatskoj medalju

Sandra je time ujedinila naslove europske, svjetske i olimpijske prvakinje. Osvojila je prvo paraolimpijsko zlato i okrunila impresivnu karijeru.

Hrvatska parolimpijska stolnotenisčica, Sandra Paović, osvojila je zlatnu medalju u finalu POI u Rio de Janeiru pobjedivši Njemicu Stephanie Grebe s 3:0 u setovima. Sandra je u kategoriji šest slavila sa 11:2, 11:7 i 11:4 i time u potpunosti deklasirala njemačku predstavnicu.

Sandra je time ujedinila naslove europske, svjetske i olimpijske prvakinje. Osvojila je prvo paraolimpijsko zlato i okrunila impresivnu karijeru. Sandra je bila prvakinja Hrvatske i jedna od najboljih hrvatskih stolnotenisačica, a u prometnoj nesreći u Francuskoj 2009. godine bila je na rubu smrti, pretrpjela je teške ozljede kralježnice i unutarnjih organa, ali njezina volja za životom bila je jača od svega.

Konačno, vratila se sportu kojeg je silno obožavala, a iako su joj protivnice pokretnije, Sandra je našla načina kako ih pobijediti. Stoga, poklonimo se svi Sandri jer je ovo jedan od najvećih uspjeha za hrvatski sport.