Marko Mrkonjic/PIXSELL

Osijek do bodova u utakmici koju je sudio Bruno Marić

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Daruvarski sudac prvi puta je sudio nakon huliganskog napada na njega u Stobreču, u 44. minuti jednu sumnjivu situaciju okarakterizirao je kao jedanaesterac za Osijek, iz kojeg je pao pogodak

Nogometaši Osijeka pobijedili su u svom Gradskom vrtu Slaven Belupo s 1-0 (1-0) u utakmici 14. kola Prve hrvatske nogometne lige. Pogodak odluke djelo je Peroševića iz sumnjivo dosuđenog jedanaesterca u 44. minuti. Valja istaći da je koprivnička momčad unatoč porazu odigrala dobru utakmicu, imala više udaraca prema golu, pa čak i veći posjed lopte. K tome, napadači Slaven Belupa u nastavku su promašili cijelu seriju prigoda. Inače, utakmicu j esudio po prvi puta nakon huliganskog napada na njega daruvarski sudac Bruno Marić.