HINA/EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Za pobjedu Juventusa dovoljna asistencija Mandžukića i pogodak Coste

Autor: Hina, AKK

Pobjednički gol protiv Genoe zabio je u 16. minuti Douglas Costa nakon dodavanja Marija Mandžukića

U posljednjem susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u pondjeljak na domaćem terenu protiv Genoe slavio sa 1-0. Pobjednički gol zabio je u 16. minuti Douglas Costa nakon dodavanja Marija Mandžukića.

Hrvatski napadač je ove sezone u talijanskom prvenstvu upisao 4 gola i 3 asistencije.

Dan ranije u derbiju kola Inter i Roma su odigrali 1-1, a za pogodak domaćina asistirao je Marcelo Brozović, dok je vodeći Napoli na gostovanju pobijedio Atalantu sa 1-0 pogotkom Driesa Mertensa u 65. minuti.