livaja1

Za njega nema mjesta u reprezentaciji, a igra sjajno: Pogledajte maestralnu asistenciju Marka Livaje (VIDEO)

Bivši mladi reprezentativac Marko Livaja izmislio je maestralnu asistenciju za prvi pogodak svoje momčadi.

U subotnjim ogledima 7. kola španjolske Primere igrala su dvojica hrvatskih napadača. Reprezentativac Duje Čop igrao je 90. minuta u porazu svojeg Gijona od Deportiva, a Marko Livaja odigrao je sjajnu utakmicu za Las Palmas koji je remizirao s Osasunom.

Bivši mladi reprezentativac Marko Livaja izmislio je maestralnu asistenciju za prvi pogodak svoje momčadi. Izvukao se lijevo i opalio centaršut iz teškog kuta ravno ‘na trepavicu’ Gomeza koji glavom matirao vratara domaćih. Osasuna je vodila 2:0 golovima Torresa u 7. minuti i Sergija Leonea u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Bod su donijeli Gomez u 57. minuti i Garcija u finišu drugog dijela.

Sporting Gijon izgubio je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena, odnosno, Deportivo je slavio golom Babela iz druge minute sudačke nadoknade drugog poluvremena. Deportivo je i poveo golom Borgesa u 35. minuti, a Alvarez je smanjio na 1:1, da bi na kraju za 2:1 Deportiva zabio Babel.

Las Palmas je trenutno sedmi s 11 bodova, dok je Sporting 15. sa sedam.

Sevilla je odigrala na svom Sanchez Pizjuanu 2:1 protiv Alavesa. Sljedeći suparnik Dinama slavio je tek u posljednjoj dionici utakmice kada su i pali svi golovi. U 74. minuti Ben Yedder zabio je za vodstvo Seville, u 84. minuti poravnao je Laguardia, ali Ben Yedder je na početku sudačke nadoknade zabio za vodstvo i konačni rezultat.

Spomenimo, Dinamo i Sevilla igrat će 3. kolo skupine H Lige prvaka na Maksimiru 18. listopada, a odmah u 4. kolu idu u goste Sevilli 2. studenoga.

U ostalim susretima Leganes je u gostima svladao Granadu s 1:0, zabio je Szymanovski u 76. minuti.