Facebook/WHUFC

Watford uništio Bilićev West Ham, Tottenham uvjerljivo svladao Stoke, Liverpool osramotio Leicester (VIDEO)

U četvrtom kolu Premiershipa imali smo prilike gledati nekoliko golijada i pregršt sjajnih golova.

Arsenal je na svom Emiratesu u posljednjim minutama utakmice stigao do pobjede 2:1 protiv Southamptona. Wengerova momčad primila je gol u 18. minuti kada se nakon slobodnjaka Dušana Tadića lopta odbila od okvira gola i pogodila Čecha pa završila u mreži.

Izjednačio je Koscielny nakon korenra Santija Cazorle samo 11 minuta kasnije. Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, sve do sudačke nadokande kada Cazorla zabija za konačnih 2:1.

Tottenham je demolirao Stoke City s 4:0, a briljirao je Son Heung-Min sa dva gola i asistencijom. Južnokorejiski ofenzivac prvi gol je zabio u 41. minuti nakon asistencije Erkisona. Isti je dvojac zaslužan za drugi gol u 57. minuti, a samo tri minute kasnije Dele Alli postavlja na 3:0. Nakon što je napunio mrežu Stokea, Min Son je asistirao Kaneu za konačnih 4:0.

Za Bilića bi neki već rekli kako sitno broji u West Hamu. Naime, Čekičari su doživjeli novi debakl i to na svojem stadionu. Svladao ih je autsajder u ovoj utakmici, Watford sa 4:2. U prvome dijelu pala su čak četiri gola, ali Bilićevi odabranici bili su slabašni u nastavku i primili još dva.

U prvom dijelu za West Ham je zabijao Michail Antonio nakon sjajnih asistencija Dimitrija Payeta od kojih je jedna bila čuvenom rabonom. Pred kraj poluvremena Troy Deeney i Odion Ighalo smanjuju na 2:2. U nastavku pak potpuna dominacija Watforda i još dva gola, Etiennea Capouea i Josea Holebasa.

Crystal Palace je pobjedio Middlesboroug sa 2:1. Golove za Palace su zabijali Critian Benteke u 16. minuti i Zaha u 47. minuti. Za goste je zabio Ayala u 38. minuti.

Burnley je odigrao 1:1 s Hullom. Defour je odličnim udarcem iz daljine u 72. minuti Burnleyu donio vodstvo, a poravnao je Snodgrass u petoj minuti sudačke nadoknade.

Bournemouth je slavio protiv WBA s 1:0. Strijelac je bio Callum Wilson u 79. minuti.

Liverpool je u potpunosti osramotio Leicester pobjedivši ih s 4:1. Akutalni prvak nije bio ni do koljena goropadnoj Kloppovoj momčadi. U 13. minuti Milner u Firmino prave dobru akciju nakon koje pada prvi gol. U 32. minuti novi gol. Sturridge asistira Maneu, a ovaj sjajno potkopava loptu i zabija za 2:0.

Šest minuta kasnije Lucas Leiva neobjašnjivo griješi i asistira protivniku Vardyju za 2:1. U nastavku Lallana već u 56. minuti diže na 3:1 nakon sjajne asistencije Ginija Wijnalduma. I taman kad se činilo kako će završiti 3:1, Firmino zabija iz kontre.

Dejan Lovren nije konkurirao za utakmicu zbog  udarca kojeg je primio u skoku na treningu, a zbog kojeg mu je ostalo zatvoreno oko.