(VIDEO) SVI IM SE RUGAJU: Nogometaši tuzlanske Slobode postavili najgori živi zid u povijesti nogometa

Autor: Bruno Herljević

Što je točno mislio vratar Slobode kada je u 28. minuti, u trenutku kada su gosti imali slobodni udarac s kojih dvadesetak metara, postavio živi zid po sredini gola, to nitko ne zna.

Nogometaši tuzlanske Slobode u nedjelju su poraženi s 2:0 protiv Zrinjskog iz Mostara. Mostarska momčad bila je uvjerljivija, ali utakmica će se ipak pamtiti po jednom neobičnom detalju. Naime, utakmica će se pamtiti po vjerojatno najgore postavljenom živom zidu u povijesti nogometa.

Vratar je poredao igrače po sredini gola, tako da smetaju samo njemu jer mu sakrivaju pogled na loptu, a samim time si je ostavio oba kuta nebranjena. Nogometaš Zrinjskoga, Miloš Filipović, nije imao previše problema, samo je lagano plasirao loptu u jedan od dva nebranjena kuta, a golman se nije ni pomaknuo s mjesta.

Slobodi i njezinom vrataru danas se smiju svi, a malo tko je uspio dokučiti zašto je vratar toliko loše namjestio živi zid, je nastao šum u komunikaciji ili je u pitanju nešto treće?

Sloboda – Zrinjski 0-1 by goloviliga