(VIDEO) PROPUSTILI STE DERBI? Pogledajte fantastičnu golijadu i erupciju oduševljenja u samoj završnici

U slučaju da ste propustili derbi Hajduka i Dinama u nastavku pogledajte kratki sažetak.

Možda nije bila sjajna utakmica, ali je bila sjajna završnica. Još u 89. minuti u derbiju 13. kola Dinama i Hajduka bilo je 1-0 za Hajduk, no samo minutu i pol kasnije Dinamo je vodio s 2-1. I kad su svi mislili da će Dinamo s punim plijenom u zagreb Hajduk je iz jedanaesterca spasio bod.

Skoro 30 tisuća ljudi na poljudskom stadionu moglo se fino uzrujavati u zadnjih nekoliko minuta. Hajduk je poveo golom Ercega (38), izjednačio je Benković (89), Dinamo u prednost doveo Henriquez u nadoknadi, a nešto kasnije za 2-2 je zabio iz jedanaesterca Erceg.