vrsaljko

(VIDEO) MOŽE LI LJEPŠE OD OVOGA? Vrsaljko zabio svoj prvijenac za Atletico i to kakav!

Golijadu Atletica otvorio je Saul s bijele točke u 25. minuti, Vrsaljko je povisio na 2:o u finišu prvog dijela i to prekrasnim pogotkom.

Hrvatski reprezentativac, Šime Vrsaljko, zabio je svoj prvi pogodak u dresu Atletico Madrida. Njegova momčad slavila je u dvoboju šesnaestine finala Kupa kralja kod Gujiuela sa 6:0 i uspješno se plasirala u osminu finala toga natjecanja. Golijadu Atletica otvorio je Saul s bijele točke u 25. minuti, Vrsaljko je povisio na 2:o u finišu prvog dijela i to prekrasnim pogotkom. Dojurio je iz drugog plana, a vidio ga je veznjak Atletica, Partey. Primio je jednu lijepu dijagonalnu loptu Parteyja i iz voleja zabio prekrasan gol.

U nastavku je briljirao Carrasco koji je dvama golovima u 49′ i 54′ pokazao tko je gazda na terenu. No, Atletico se nije zaustavio, Correa je u 57. minuti zabio za 5:0, a Nunez je u postavio konačnih 6:0. Vrsaljko je odigrao čitavu utakmicu.

Barcelona je na sveopće iznenađenje remizirala kod Herculesa. Premda su Katalonci igrali s B momčadi, očekivao se uvjerljiv rezultat, ali na koncu je završilo tek 1:1. Pobjednik će se tražiti u uzvratu na Camp Nouu. Barcelona je u ovoj utakmici čak morala spašavati rezultat, domaćin je poveo u 52. minuti preko Mainza, a izjednačio je mlađahni Alen sjajnim udarcem iz daljine.

Dobar posao u Kupu odradio je Real Madrid koji je uvjerljivo svladao Cultural Leones sa 6:1. Modrić je dobio poštedu za ovu utakmicu, a Kovačić je susret pratio s klupe. Golove za Madrid zabijali su Mariano Diaz (1′, 42′ i 88′), James Rodriguez (24), Enzo Fernandez (64) i Cesar Morgado (90-ag), dok je za goste zabio Gonzalez u 45′.

Vrijedi spomenuti kako je pogodak u 64. minuti zabio sin trenera Real Madrida i nogometne legende, Zinedinea Zidanea. Samo što mladi Enzo nosi majčino prezime, no, puno ime mu je Enzo Alan Zidane Fernandez.

U preostalim susretima Cordoba je pogocima Rodrija i Domingueza svladala Malagu s 2:0, Granada je slavila s 1:o protiv Osasune, a Kelava je u toj utakmici ostao na klupi, dok je pogodak zabio Toral. Do pobjede je stigla i Celta koja je u gostima slavila s 1:0 protiv Murcije.