bilić

(VIDEO) Mourinhova osveta Biliću: Ubojiti tandem Manchestera razmontirao neuvjerljivi West Ham

Bila je to svojevrsna osveta za nedavno odigrani ligaški susret u kojemu je Bilić uzeo bod na gostovanju na Old Traffordu

Manchester United uvjerljivo je svladao West Ham hrvatskog stratega Slavena Bilića u četvrtfinalu engleskog Liga kupa s visokih 4:1. Bila je to svojevrsna osveta za nedavno odigrani ligaški susret u kojemu je Bilić uzeo bod na gostovanju na Old Traffordu. I ovoga puta igrala se utakmica na velebnom mančesterskom zdanju, ali Bilić nije bio te sreće da dva puta u nekoliko dana uzima bodove velikanu.

Prvi pogodak djelo je Zlatana Ibrahimovića, a pao je već u drugoj minuti. West Ham je ipak uspio poravnati pogotkom Fletchera u 35. minuti, ali u nastavku je to bilo mršava i blijeda izvedba West Hama. Manchester je bez previše muke počeo zabijati, Martial je već u 48. minuti podigao na 2:1, potom je u 62. minuti zabio za 3:1, a konačan rezultat, 4:1, postavio je Ibrahimović u sudačkoj nadoknadi i time odveo Manchester United u polufinale Liga kupa.

Spomenimo i kako je Arsenal neočekivano ispao na svojemu Emiratesu od Southamptona s 2:0. Topnici su primili rani gol, Jordy Clasie je zabio već u 13. minuti, a u 38. minuti povisio je Ryan Bertrand. Spoemnimo kako je Arsenal izašao u slabijem sastavu nego inače i da im se to očito osvetilo.

Dan ranije polufinale su izborili Liverpool i Hull City, a s Liga kupom se pozdravio i branitelj naslova, Man City.