(VIDEO) LOVREN RAZBIJESNIO NAVIJAČE: ‘Odje*i iz Liverpoola! Ti si sramota za nogomet!’

Lovren je izravan krivac za gol koji je Liverpool primio.

Dejan Lovren ponovo je na sebe navukao bijes javnosti zbog greške koja je njegov klub koštala golova i bodova. Na tekmi Liverpoola i Seville on je bio krivac za prvi gol Seville, a kod njihovog drugog pogotka bio je promatrač. Konačan rezultat bio je 2:2.

Umjesto da slave povratak u Ligu prvaka, navijači Liverpoola razapeli su Hrvata, kojeg je klub platio 20 milijuna funti. Njegov primaran zadatak bio je čuvanje gola, a ne stvaranje prilika protivnicima, a baš to je napravio već u 5. minuti utakmice.

Escuderov pokušaj s boka nije bio opasan, lako ga se moglo blokirati te izbaciti u korner ili aut. Mogućnosti je bilo bezbroj, umjesto da ih iskoristi, Lovren je loptu promašio, poskliznuo se i pao na travnjak.

Nekima je bilo smiješno, većini nije, obrana Redsa nije bila spremna, sva očekivanja bila su na Lovrenu, stoperu koji je bez problema trebao zaustaviti ovaj Sevillin pokušaj.

Umjesto da je spasio situaciju, on je loptu poklonio loptu napadaču Seville Benu Yedderu, koji je s pet metara pogodio za vodstvo. Da stvar bude još gora, Lovren je nevjerojatan kiks napravio ispred Kopa, tribine na kojoj su navijači Liverpoola.

Osim toga, Lovren je dolio ulje na vatru u 72. minuti kada je kao kip stajao pred kaznenim prostorom Redsa i samo gledao Muriela prolazi s loptom, a Correa je “otplesao” oko njega i zabio z konačnih 2:2.

Nakon ovog navijači Liverpoola ne žele ni čuti da Lovren ostane do 2021. godine, do kada je potpisao ugovor. Malo je reći da su ga na Twitteru razapeli.