Autor: hina

Na ljestvici vodi Inter s deset osvojenih bodova, ispred Chieva (9) i Brescije (9). Milan je osmi sa pet bodova, Juventus ima bod manje i nalazi se na 15. mjestu, dok je Roma na 18. poziciji s dva boda.

U derbiju 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Milan su na rimskom Olimpicu odigrali bez pobjednika, 1:1.

Gosti su poveli golom Zlatana Ibrahimovića u 66. minuti, a rezultat je izjednačio Sergio Floccari u 81. minuti.

Prvak Inter bez većih problema je pobijedio Bari 4:0, a golove su zabili Diego Milito (27, 86) i Samuel Eto’o (50-11m, 63-11m).

Roma je još jednom razočarala. Na gostovanju kod Brescije izgubila je 1:2. Golove za domaćine zabili su Perparim Hetemaj (13) i Andrea Caracciolo (65-11m), a za goste Marco Borriello (83). Roma je od 64. minute igrala bez isključenog Philippea Mexesa.

Na ljestvici vodi Inter (10), ispred Chieva (9) i Brescije (9). Milan je osmi sa pet bodova, Juventus ima bod manje i nalazi se na 15. mjestu, dok je Roma na 18. poziciji s dva boda.