Zagreb, 10.12.2017. - Utakmica 19. kola Prve HNL Lokomotiva - Hajduk. Na slici Luka Ivanušec. Foto HINA/ Dario GRZELJ/ dag

(VIDEO) Frank Ohandza imao svoj dan na Maksimiru, sam potopio Lokomotivu u Maksimiru

S dva pogotka Ohandza je rješio pitanje pobjednika, Hajduk do sva tri boda protiv "lokosa"

Nova tri boda Hajduka  pod vodstvom trenera Kopića. U utakmici 19. kola Prve HNL Hajduk je na stadionu Maksimir pobijedio Lokomotivu 2-0. Strijelac oba gola bio je Frank Ohandza, najprjie je škaricama zabio krasan gol u 64- minuti da bi Hajdukovu pobjedu potvrdio još jednim pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Lokomotiva je igrala poprilično oštro što je rezultiralo s dva crvena kartona, Doležal je zaradio isključenje u 50. minuti, u 79. je isključen, pak, Majer. Hajduk je ovom pobjedom izbio na drugo mjesto prvoligaške ljestvice.