(VIDEO) DEBELI REPOVI DERBIJA: Igrači se tukli, Dinamo zabio iz čistog zaleđa, Hajduku nije dosuđen penal

Prvo je pogodak izjednačenja donio Benković glavom i taj je gol prema svemu sudeći pao iz zaleđa.

Bila je to zaista nevjerojatna završnica derbija Hajduka i Dinama na Poljudu. Završilo je 2:2, a tri gola su pala od 89. minute pa do kraja susreta. Hajduk je do tada vodio s 1:0 i vjerojatno su već svi slavili pobjedu, a onda su dosta šlampavo odradili sam kraj.

Prvo je pogodak izjednačenja donio Benković glavom i taj je gol prema svemu sudeći pao iz zaleđa. U trenutku Ćorićeva centrašuta čak su četvorica Dinamovih igrača bila u zaleđu. Soudani do kojega je lopta prvo došla je bio prema tome može se reći kako je gol pao iz nedozvoljene situacije.

Dvije minute kasnije Ademi je asistirao Henriquezu koji je zabio za 2:1, a nakon toga je Stojanović s druge strane u petercu gurno Kožulja, a Pejin je pokazao na bijelu točku bez previše razmišljanja. Erceg je zabio.

U posljednjoj minuti Erceg je pao u šesnaestercu Dinama u duelu sa Sigalijem, Pejin se nije oglasio, ali na snimci se čini kako je do prekršaja možda ipak i došlo. Sigali je bio malo grublji u duelu i možda se poslužio nogama da zaustavi Ercega, no neka Beusan kaže je li bilo prekršaja ili nije.

Do kraja utakmice nogometaši Dinama i Hajduka uspejli su se i potući. Zaiskrilo je između Sose i Kožulja, a ubrzo se oko njih sjatilo mnoštvo igrača. U cijeloj toj gužvi Kožulj je uspio odgurnuti ili čak udariti jednog igrača Dinama koji je završio na podu. No, Pejin ih je kaznio obojicu sa žutim.