golman

(VIDEO) AKO OVO NIJE GOL GODINE… Vratar zabio nevjerojatan pogodak u posljednjoj sekundi i postao svjetski hit

Postigao ga je vratar Baroke, Oscarine Masuluke, u petoj minuti sudačke nadoknade i to, vjerojvali ili ne - škaricama!

U 11. kolu južnoafričkog nogometnog prvenstva odigrana je utakmica između Baroke i Orlando Piratesa u kojoj je viđen jedan možda i najspektakularniji pogodak ove godine. Postigao ga je vratar Baroke, Oscarine Masuluke, u petoj minuti sudačke nadoknade i to, vjerojvali ili ne – škaricama!

Prije Masulukeova gola, Baroka je gubila 1:0 i domaći su se svim snagama trudili izjednačiti, pa je tako u jednom od zadnjih napada i vratar krenuo prema naprijed. Domaći su izveli korner, lopta je izbijena na vrh kaznenog prostora i činilo se kako neće biti ništa od gola, ali onda se Masuluke odlučio na smion potez i škaricama je poslao loptu u mrežu za konačnih 1:1. Ako ovo nije gol godine, onda zaista ne znamo koji bi mogao biti…

Ovaj nevjerojatan gol brzo je obišao cijeli svijet i svakako je jedan od najljepših golova ove godine. Lijep gol, treba imati i efektnu proslaavu, a Masuluke se pobrinuo i za to. Pogledajte kako je sve izgledalo.