TWITTER

UŽASNE SCENE: Legendarni Nizozemac doživio stravičnu tragediju, možda više neće vidjeti na jedno oko (VIDEO)

Nizozemac je dobio neugodan udarac u oko nakon čega je u agoniji ostao ležati na travnjaku.

Legendarni ofenzivac nizozemske nogometne reprezentacije i nekadašnja zvijezda Arsenala i Manchester Uniteda, Robin Van Persie pretrpio je tešku ozljedu oka u posljednjoj prvenstvenoj utakmici Fenerbahcea protiv Akhisare.

Fenerbahce je slavio na gostovanju s 3:1, ali je tu pobjedu skupo platio Robin Van Persie koji je zabio prvi pogodak na utakmici u 26. minuti. Desetak minuta kasnije, Nizozemac je dobio neugodan udarac u oko nakon čega je u agoniji ostao ležati na travnjaku. Na koncu se pokazalo kako je ozljeda ipak malo teža, a prve informacije koje prenose turski mediji nisu baš najbolje.

Naime, tvrde kako Nizozemac možda više neće vidjeti na lijevo oko jer mu je teško stradala očna leća!