Screenshot
Screenshot

Trenutak koji je uzbunio nogometnu Hrvatsku: Pogledajte zašto su Hajdukovci opet bijesni na Brunu Marića (VIDEO)

U prvom ogledu osmog kola Prve HNL u petak 9. rujna u Zaprešiću, nogometaši Intera odigrali su s Hajdukom 1:1. No, Splićani su nakon utakmice imali itekako većih razloga za žaljenjem zbog neodlučenog rezultata. Osim što su igrali oslabljeni za petoricu igrača, bili su zakinuti za čisti jedanaesterac. Već u petoj minuti susreta Inter je poveo nakon što je obrambena linija zaboravila na Jakova Puljića koji je sa šest, sedam metara bez problema matirao vratara Stipicu.

Hajduk je ipak uspio izjednačiti u 77. minuti kada je na ubačaj Kožulja najbolje reagirao Fran Tudor i zabio glavom.

No, u 34. minuti dogodio se start na igrača Hajduka u šesnaetercu kojeg je sudac utakmice, Bruno Marić, odlučio previdjeti. Naime, branič Intera Čeliković, potezao je Hajdukovca Bašića za dres na svega dva metra od gola dok se izvodio udarac iz kuta, Bašić tako nije mogao startati na loptu, a sudac je odlučio kako tu prekršaja nije bilo.

Nakon utakmice digla se velika graja oko nedosuđenog jedanaesterca, a je li Marić bio u pravu procijenite sami. Spornu situaciju možete pogledati nakon 2:40.