Jan Kruger
Jan Kruger

Tottenham remizirao s Liverpoolom: ‘Redsima’ poništen čisti gol (VIDEO)

Lovren je igrao cijeli susret za Liverpool.

Liverpool, hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena, remizirao je na gostovanju u trećem kolu Premiershipa u Londonu kod Tottenhama. Odigrali su 1:1, iako je Liverpoolu poništen čisti pogodak. Utakmica je bila dosta otvorena s obaju strana, prijetili su prvo gosti preko Coutinha, a potom su domaćini uzvratili preko Eriksena. Ipak, do kraja prvog dijela, u 43. minuti Erik Lamela s leđa ruši Firmina, a sudac pokazuje na bijelu točku, James Milner bio je precizan i Liverpool je poveo s 1:0.

U 56. minuti Gini Wijnaldum daje za Lallanu koji s lijeve strane daje u sredinu za Manea koji zabija za 2:0 slavlje gostiju, no, sudac podiže zastavicu i signalizira ofsajd. Usporena snimka jasno kazuje suprotno, ali uzalud su se Redsi bunili bila je samo lopta za domaćina.

Danny Rose je na koncu u 72. minuti naletio na loptu koju je pokušao primiriti Lamela, opalio je Rose s lijeve strane u suprotni kut i izjednačio. Lovren je igrao cijeli susret za Liverpool.