TEŠKO OSTVARENA POBJEDA: Dinamo u problemima s Bjelovarom, a konačno se probudio Ante Ćorić!

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Strijelci su bili Šitum u 14. i Ćorić u 71. minuti, u 80. minuti je za domaćina pogodak zabio Jakovac i to nakon velikog kiksa Šempera.

Nogometaši Dinama imali su nepredviđenih teškoća u osmini finala kupa protiv niželigaša Bjelovara. Ostvarili su Modri pobjedu od  2-1 (1-0) na iznenađujuće teškom gostovanju.

Strijelci su bili Šitum u 14. i Ćorić u 71. minuti, u 80. minuti je za domaćina pogodak zabio Jakovac i to nakon velikog kiksa Šempera. Između ta dva pogotka i Bjelovar je zaprijetio, udarcem Orača s tridesetak metara kojeg je zaustavila vratnica, a kasnije je još Rajić šutirao, a i ta je lopta završila na gredi.

U drugoj utakmici osmine finala Kupa koja se igrala u utorak Slaven Belupo je u Novigradu pobijedio s 1-0.

Autor:Andrija Kačić-Karlin