neymar barcelona

Slovenski suci pod ‘rafalnom paljbom’ Barcinih igrača: ‘Majka ti je ku*va, a ti si klaun’ (VIDEO)

Kroz cijelu utakmicu Katalonci su negodovali zbog suđenja slovenskog suca Skomine i njegovih pomoćnika, a u bahaćenju su prednjačili Suarez i Neymar.

Barcelona je u drugom kolu Lige prvaka bez Lea Messija morala preokretati rezultat protiv Monchengladbacha. Nijemci su poveli u 34. minuti preko Thorgena Hazarda, a Barcelona se vratila tek u 65. minuti kada je zabio Arda da bi Gerard Pique u 74. minuti donio konačnih 2:1 i preokret Barceloni.

No, utakmicu su osim preokreta obilježili i incidenti, odnosno, ružno ponašanje najvećih zvijezda Barcelone. Kroz cijelu utakmicu Katalonci su negodovali zbog suđenja slovenskog suca Skomine i njegovih pomoćnika, a u bahaćenju su prednjačili Suarez i Neymar.

Obojicu je uhvatila kamera prilikom izgovaranja teških uvreda sucima. Neymar je tako psovao Skomini majku, istom onom sucu kojemu je i Luka Modrić svojedobno opsovao. Sporan trenutak možete pogledati nakon 5:10.

Suarez se pak okomio na pomoćnog suca. “Tvoja majka je kur**, klaune jedan”, grmio je Suarez na pomoćnika koji je signalizirao aut za protivnika.