SKANDAL U DRUGOJ HNL! Lopta prošla kroz mrežu, sudac nije priznao potpuno regularan gol!

Mogli su Sesvećani protestirati do mile volje, iako je utakmicu televizijski pratila HNTV i bila je pokrivena s nekoliko kamera, sudac je rekao svoje.

Utakmica 12. kola Druge HNL između Dugopolja i Sesveta u Dugopolju protekla je uz jedan veliki skandal. Momčadi su podijelile bodove, bilo je 2:2, ali zapravo je gostujuća momčad trebala slaviti. Naime, u 75. minuti Dugopolje je vodilo s 2:1, a gostujuća momčad dobila je jednaesterac jer je Ivan Žižić igrao rukom udarac Sesvećana i zbog toga zaradio i crveni karton.

Loptu je namjestio Ante Aralica i lijepo gađao u lijevu stranu vrata, ali baš na tom mjestu na koje je pogodio našla se rupa. Lopta je prošla kroz mrežu, a glavni sudac Tino Krečak iz Velike Gorice samo je odmahnuo rukom, odnosno, nije priznao pogodak!

Mogli su Sesvećani protestirati do mile volje, iako je utakmicu televizijski pratila HNTV i bila je pokrivena s nekoliko kamera, sudac je rekao svoje. Pravde donekle ima, Sesvećani su stigli do izjednačenja u petoj minuti sudačke nadoknade golom Petra Bosančića, nekadašnjeg igrača Dugopolja. Imali su prilike Sesvećani u potpunosti osvetiti nepriznati pogodak, ali Aralica je gađao vratnicu.

Podjelom bodova Sesvete su ostale na drugom mjestu, a Dugopolje na trećem s 19 bodova.