Sanjin Strukic/PIXSELL

Rijeka slomila Lokomotivu i zadržala +6 ispred Dinama

Autor: Andrija Kačić Karlin

Strijelci za momčad trenera Keka bili su Andrijašević i Gorgon, oba nakon asistencija Milića

Rijeka se ne šali, u dvoboju 14. kola Prve hrvatske nogometne lige momčad trenera Matijaža Keka pobijedila je u Zagrebu Lokomotivu s 2-0 (0-0). Po svemu bolja i agilnija Rijeka je zaslužila pobjedu, no i Lokomotiva je imala svojih prigoda za kojima može žaliti. Ova pobjeda Rijeci je silno vrijedna jer je s njom ostala na šest bodova prednosti ispred Dinama.

Rijeka je nakon mnogih napada prvi gol dala u 63. minuti, strijelac je bio Andrijašević nakon Milićevog kornera. U 79. minuti strijelac je bio Gorgon, opet nakon asistencije Milića, ovoga puta iz slobodnog udarca.

Autor:Andrija Kačić Karlin