Facebook: Real Madrid (Official)

REAL UTRPAO SEDAM KOMADA TREĆELIGAŠU: Nacho zabio čudesan gol koji bi mogao postati pogotkom godine! (VIDEO)

Valja istaknuti kako je glavna zvijezda susreta bio Realov branič Nacho koji je u 68. minuti zabio nevjerojatan pogodak koji bi mogao konkurirati za nagradu Ferenc Puskas.

Nogometaši Real Madrida dobro su se iživili na nad trećeligašem Cultural Leoneseom u prvoj utakmici osmine finala Španjolskog Kupa kralja. Aktualni prvaci Europe demolirali su niželigaša s čak 7:1 i sada mogu mirno čekati uzvratni dvoboj 30. studenoga.

Galacticosti su zaigrali u mještovitoj postavi, a izostale su gotovo sve velike zvijezde, no i s B momčadi Real nije imao nikakvih problema. Valja istaknuti kako je glavna zvijezda susreta bio Realov branič Nacho koji je u 68. minuti zabio nevjerojatan pogodak koji bi mogao konkurirati za nagradu Ferenc Puskas za najljepši gol godine. Na ubačaj s desne strane Nacho je reagirao akrobatskim udarcem i iz voleja probušio mrežu s koji 15-ak metara udaljenosti.

Za Real su još zabijali, Asensio i Morata po dva gola, Diaz je zabio jedan, a pao je i autogol, zabio si je Zuiverloon. Za domaće je zabio jedino Benja. Modrić zbog ozljede nije konkurirao, a Kovačić je ušao tek u 69. minuti susreta.